Випуск 2013 (класний керівник Цибко В.В.)

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Історія нашої групи

X e9e97d6d.jpg






класний керівник Цибко Валентина Володимирівна




11 група (2009-2010 н.рік)

200

Список колегіантів 11 групи

№ п/п Прізвище Ім’я
1 Ахметзянова Катерина
2 Байдюк Тетяна
3 Борщевський Владислав
4 Брисюк Владислав
5 Буримська Галина
6 Гаргін Вячеслав
7 Горбатюк Богдан
8 Доманська Вікторія
9 Казарєзов Ігор
10 Карасьова Юлія
№ п/п Прізвище Ім’я
11 Кононець Владислав
12 Лавріненко Олександра
13 Лисак Сабіна
14 Монастирський Владислав
15 Мусієнко Юлія
16 Панченко Ольга
17 Петрашевська Катерина
18 Прокопович Олександр
19 Родіонова Оксана
20 Редченко Анна
№ п/п Прізвище Ім’я
21 Рябоконь Юрій
22 Самар Валентин
23 Симоненко Діана
24 Торчинська Богдана
25 Удод Владислав
26 Фельтін Владислав
27 Фурсенко Владислав
28 Черненко Вероніка
29 Шевчук Ірина
30 Ярошенко Андрій

23 група (2010-2011 н.рік)

Y 366d1cf1.jpg

Список колегіантів 23 групи

№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові
1 Ахметзянова Катерина Олександрівна
2 Байдюк Тетяна Миколаївна
3 Борщевський Владислав Віталійович
4 Брисюк Владислав Сергійович
5 Гаргін Вячеслав Геннадійович
6 Гольдич Олександр Олександрович
7 Горбатюк Богдан Ігорович.
8 Доманська Вікторія Юріївна
9 Казарєзов Ігор Дмитрович
10 Карасьова Юлія Романівна
11 Кононець Владислав Вікторович
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові
12 Красножон Ярослав Петрович
13 Лавріненко Олександра Вікторівна
14 Кутовий Олександр Олександрович
15 Лисак Сабіна Ігорівна
16 Монастирський Владислав Валерійович
17 Мусієнко Юлія Олександрівна
18 Панченко Ольга Тарасівна
19 Петрашевська Катерина
20 Прокопович Олександр Юрійович
21 Родіонова Оксана Андріївна
22 Редченко Анна Станіславівна
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові
23 Рябоконь Юрій Олександрович
24 Самар Валентин Олександрович
25 Симоненко Діана Ігорівна
26 Торчинська Богдана Юріївна
27 Удод Владислав Григорович
28 Фурсенко Владислав Віталійович
29 Черненко Вероніка Дмитрівна
30 Шевчук Ірина Іванівна
31 Ягольник Євген Сергійович
32 Ярошенко Андрій Петрович

33 група (2011-2012 н.рік)

DSC 8517g.jpg

Список колегіантів 33 групи

№ п/п Прізвище Ім’я
1 Байдюк Тетяна Миколаївна
2 Борщевський Владислав Віталійович
3 Брисюк Владислав Сергійович
4 Гетьман Марія Валеріївна
5 Гольдич Олександр Олександрович
6 Доманська Вікторія Юріївна
7 Захарова Ірина Костянтинівна
8 Зімбіцький Дмитро Олександрович
9 Казарєзов Ігор Дмитрович
10 Красножон Ярослав Петрович
№ п/п Прізвище Ім’я
11 Кутовий Олександр Олександрович
12 Лавріненко Олександра Вікторівна
13 Монастирський Владислав Валерійович
14 Мусієнко Юлія Олександрівна
15 Однорог Тетяна Петрівна
16 Панченко Ольга Тарасівна
17 Прокопович Олександ Юрійович
18 Редченко Анна Станіславівна
19 Родіонова Оксана Андріївна
20 Рябоконь Юрій Олександрович
№ п/п Прізвище Ім’я
21 Самар Валентин Олександрович
22 Симоненко Діана Ігорівна
23 Торчинська Богдана Юріївна
24 Удод Владислав Григорович
25 Фурсенко Владислав Віталійович
26 Шашурін Андрій Михайлович
27 Шевчук Ірина Іванівна
28 Шелест Владислав Валентинович
29 Ягольник Євген Сергійович
30 Ярошенко Андрій Петрович

Таке воно класне - життя десятикласника

43 група (2012-2013 н.рік)

3F-qa2z8HvQ.jpg


Список колегіантів 43 групи

№ п/п Прізвище Ім’я
1 Байдюк Тетяна Миколаївна
2 Борщевський Владислав Віталійович
3 Брисюк Владислав Сергійович
4 Гетьман Марія Валеріївна
5 Гольдич Олександр Олександрович
6 Доманська Вікторія Юріївна
7 Захарова Ірина Костянтинівна
8 Зімбіцький Дмитро Олександрович
9 Казарєзов Ігор Дмитрович
10 Красножон Ярослав Петрович
№ п/п Прізвище Ім’я
11 Кутовий Олександр Олександрович
12 Лавріненко Олександра Вікторівна
13 Монастирський Владислав Валерійович
14 Мусієнко Юлія Олександрівна
15 Панченко Ольга Тарасівна
16 Прокопович Олександр Юрійович
17 Родіонова Оксана Андріївна
18 Редченко Анна Станіславівна
19 Рябоконь Юрій Олександрович
20 Самар Валентин Олександрович
№ п/п Прізвище Ім’я
21 Симоненко Діана Ігорівна
22 Торчинська Богдана Юріївна
23 Удод Владислав Григорович
24 Фурсенко Владислав Віталійович
25 Шашурін Андрій Михайлович
26 Шевчук Ірина Іванівна
27 Шелест Владислав Валентинович
28 Штика Олексій Валентинович
29 Ягольник Євген Сергійович
30 Ярошенко Андрій Петрович

Життя - буття випускника

Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту