Випуск 2014 (класний керівник Орлюк Л.В.)

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

ІСТОРІЯ НАШОЇ ГРУПИ

Орлюк Л .jpg



Класний керівник – Орлюк Людмила Володимирівна


Педагогічне кредо: «Щоб бути хорошим викладачем, необхідно любити те, що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш».


Життєве кредо: «Найдосвіченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання» (В.О.Сухомлинський).






                                                             Клас наш - неординарний,
                                                             Він у колегіумі легендарний.
                                                             Про цей клас можна сказати:
                                                             «Вміють вчитись і гуляти».
                                                             Клас наш – скринька діамантів
                                                             Скільки в ньому є талантів – 
                                                             І філософів, поетів, ерудитів, 
                                                             І спортсменів, і весельчаків!
                                                             Є майбутні журналісти,
                                                             Кулінари, юристи, фінансисти,
                                                             Модельєри, танцюристи...
                                                             Поспішаєм більше знати
                                                             Адже ми – колегіанти!
                                                             Олена Бурилкіна

12 група (2010-2011 н.р.)

Список колегіантів 12 групи

№ п/п ПІБ дитини
1 Бітюкова Ірина Тарасівна
2 Болобан Олена Віталіївна
3 Бондар Катерина Андріївна
4 Бондарук Сергій Олександрович
5 Бурилкін Леонід Євгенійович
6 Бурилкіна Олена Євгеніївна
7 Вовчок Ярослав Ігорович
8 Гарвасюк Юлія Валеріївна
9 Грівачов Радіон Олександрович
10 Данильченко Владислав Євгенійович
11 Дехтяренко Микола Сергійович
№ п/п ПІБ дитини
12 Дідик Оксана Олегівна
13 Жукова-Загурська Діана Ігорівна
14 Заіка Володимир Володимирович
15 Кабачій Аліна Олександрівна
16 Канай Анастасія Михайлівна
17 Кашенець Микола Сергійович
18 Кравченко Тетяна Анатоліївна
19 Кузьменко Станіслав Андрійович
20 Курочкіна Анна Сергіївна
21 Левченко Максим Андрійович
22 Луценко Анна Михайлівна
№ п/п ПІБ дитини
23 Марчевська Світлана Валеріївна
24 Правда Діана Анатоліївна
25 Проценко Юлія Олегівна
26 Ремшелист Дмитро Андрійович
27 Степанчук Анастасія Олександрівна
28 Трембовельський Богдан Миколайович
29 Фесак Євгеній Олександрович
30 Філоненко Максим Юрійович
31 Щепанська Дар'я Володимирівна
32 Юхименко Анастасія Павлівна


22 група (2011-2012 н.р.)

22 група.jpg

Список колегіантів 22 групи

№ п/п ПІБ дитини
1 Бітюкова Ірина Тарасівна
2 Болобан Олена Віталіївна
3 Бондар Катерина Андріївна
4 Бондарук Сергій Олександрович
5 Бурилкін Леонід Євгенійович
6 Бурилкіна Олена Євгеніївна
7 Вовчок Ярослав Ігорович
8 Гарвасюк Юлія Валеріївна
9 Грівачов Радіон Олександрович
10 Данильченко Владислав Євгенійович
№ п/п ПІБ дитини
11 Дехтяренко Микола Сергійович
12 Дідик Оксана Олегівна
13 Жукова-Загурська Діана Ігорівна
14 Заіка Володимир Володимирович
15 Кабачій Аліна Олександрівна
16 Канай Анастасія Михайлівна
17 Кашенець Микола Сергійович
18 Кравченко Тетяна Анатоліївна
19 Кузьменко Станіслав Андрійович
20 Курочкіна Анна Сергіївна
№ п/п ПІБ дитини
21 Левченко Максим Андрійович
22 Луценко Анна Михайлівна
23 Марчевська Світлана Валеріївна
24 Панченко Ірина Сергіївна
25 Проценко Юлія Олегівна
26 Ремшелист Дмитро Андрійович
27 Трембовельський Богдан Миколайович
28 Фесак Євгеній Олександрович
29 Щепанська Дар'я Володимирівна
30 Юхименко Анастасія Павлівна


32 група (2012-2013 н.р.)

32 група.png

Список колегіантів 32 групи

№ п/п ПІБ дитини
1 Березанський Дмитро Олександрович
2 Бітюкова Ірина Тарасівна
3 Бондар Катерина Андріївна
4 Бондарук Сергій Олександрович
5 Бурилкін Леонід Євгенійович
6 Бурилкіна Олена Євгеніївна
7 Веред Олександр Станіславович
8 Вовчок Ярослав Ігорович
9 Гапоненко Вадим Олександрович
10 Гарвасюк Юлія Валеріївна
№ п/п ПІБ дитини
11 Данильченко Владислав Євгенійович
12 Дехтяренко Микола Сергійович
13 Жукова-Загурська Діана Ігорівна
14 Жданов Ярослав Віталійович
15 Заіка Володимир Володимирович
16 Кабачій Аліна Олександрівна
17 Канай Анастасія Михайлівна
18 Кашенець Микола Сергійович
19 Кравченко Тетяна Анатоліївна
20 Крилова Євгенія Едуардівна
№ п/п ПІБ дитини
21 Курочкіна Анна Сергіївна
22 Левченко Максим Андрійович
23 Луценко Анна Михайлівна
24 Марчевська Світлана Валеріївна
25 Проценко Юлія Олегівна
26 Ремшелист Дмитро Андрійович
27 Трембовельський Богдан Миколайович
28 Устименко Анна Сергіївна
29 Фесак Євгеній Олександрович
30 Щепанська Дар'я Володимирівна

42 група (2013-2014 н.р.)

Список колегіантів 42 групи

№ п/п ПІБ дитини
1 Березанський Дмитро Олександрович
2 Бітюкова Ірина Тарасівна
3 Бондар Катерина Андріївна
4 Бондарук Сергій Олександрович
5 Бурилкін Леонід Євгенійович
6 Бурилкіна Олена Євгеніївна
7 Веред Олександр Станіславович
8 Вовчок Ярослав Ігорович
9 Гапоненко Вадим Олександрович
10 Гарвасюк Юлія Валеріївна
№ п/п ПІБ дитини
11 Данильченко Владислав Євгенійович
12 Дехтяренко Микола Сергійович
13 Жукова-Загурська Діана Ігорівна
14 Жданов Ярослав Віталійович
15 Заіка Володимир Володимирович
16 Кабачій Аліна Олександрівна
17 Канай Анастасія Михайлівна
18 Кашенець Микола Сергійович
19 Кравченко Тетяна Анатоліївна
20 Крилова Євгенія Едуардівна
№ п/п ПІБ дитини
21 Курочкіна Анна Сергіївна
22 Левченко Максим Андрійович
23 Луценко Анна Михайлівна
24 Марчевська Світлана Валеріївна
25 Проценко Юлія Олегівна
26 Ремшелист Дмитро Андрійович
27 Трембовельський Богдан Миколайович
28 Устименко Анна Сергіївна
29 Фесак Євгеній Олександрович
30 Щепанська Дар'я Володимирівна
31 Демківський Євгеній Олександрович

КОЛЕГІАЛЬНЕ ЖИТТЯ НАШОЇ ГРУПИ

Обласне свято «Віват, науко молода!»

Обласне свято «Віват, науко молода!».jpg
Гордість колегіуму-2013 (3).jpg
Гордість колегіуму-2013 (4).jpg
Гордість колегіуму-2013 (5).jpg
Гордість колегіуму-2013 (6).jpg

17 травня 2013 року на базі Білоцерківського міського будинку органної та камерної музики відбулося обласне свято «Віват, науко молода!» за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка. Серед майже 300 найталановитіших учнів Київської області, які представляли райони і міста регіону, були колегіанти Панченко Ольга, Моцна Марина, Бурилкін Леонід. Дипломи переможців обласного етапу ВУО з базових дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учні отримали особисто від директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, доктора педагогічних наук, професора Клокар Наталії Іванівни.




Гордість колегіуму-2013

Гордість колегіуму-2013 (1).jpg
Гордість колегіуму-2013 (2).jpg

6 травня 2013 року у Білоцерківському колегіумі відбулась урочиста подія – святкування четвертої щорічної церемонії нагородження відзнаками «Гордість колегіуму».

Нагороди отримали учні колегіуму, які протягом року посідали призові місця у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях.

Всі лауреати отримали пам’ятні дипломи, а Панченко Ольга, Пономаренко Анастасія та Бурилкін Леонід, які посіли перші місця в загальноколегіальному рейтингу отримали стипендії від Благодійного фонду Костянтина Єфименка та спеціальні подарунки.




Урочистий мітинг, присвячений 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Урочистий мітинг, присвячений 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1).jpg
Урочистий мітинг, присвячений 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (2).jpg






Перший Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки»

Перший Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки» (4).jpg
Перший Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки» (1).jpg

27-30 квітня 2013 року в Харківській обласній спеціалізованій школі-інтернаті «Обдарованість» відбувся Перший Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки». На Фестивалі колегіум представляла команда «Ясонці» у складі: Шуби Катерини, Пономаренко Анастасії, Рибченко Ніни (учні 21 групи), Березанського Дмитра, Дехтяренка Миколи, Вовчка Ярослава, Проценко Юлії, Гарвасюк Юлії (учні 32 групи).

Успішною була участь команди у конкурсній програмі. Адже ми привезли із собою перемоги у різних номінаціях.

У тестовій олімпіаді дипломом I ступеня нагороджена учениця 21 групи Рибченко Ніна.

Дипломами II ступеня нагороджені: Дехтяренко Микола – учень 32 групи.

Дипломи III ступеня отримали: Проценко Юлія – учениця 32 групи; Гарвасюк Юлія – учениця 32 групи;

В конкурсі ораторського мистецтва диплом I ступеня завоювала Проценко Юлія, диплом II ступеня має Дехтяренко Микола та III ступеня - Гарвасюк Юлія.


ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Бурилкін Леонід нагороджений дипломом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Екологічна акція «Чистий берег»

Екологічна акція «Чистий берег» (1).jpg
Екологічна акція «Чистий берег» (2).jpg

15 квітня 2013 року учні 32 групи взяли участь у екологічній акції «Чистий берег», яка проводилась у рамках весняного двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста Білої Церкви.

Разом із учнями інших навчальних закладів міста 26 колегіантів 32 групи долучилися до прибирання прибережної ділянки річки Рось у районі масиву «Вокзальна». Найактивнішими учасниками акції стали: Бурилкіна Олена, Бондар Катерина, Веред Олександр, Луценко Анна, Щепанська Дар’я.





«Філософські читання - 2013»

Вітаємо команду колегіуму з перемогою!

За рішенням журі учні колегіуму вибороли 12 призових місць, із них: ІІ місце - Кашенець Микола, 32 гр. (науковий керівник Бесараб В.О.). ІІІ місце – Щепанська Дар’я, 32 гр. (науковий керівник Талашова Т.Г.).

Бажаємо подальших перемог!




Змагання «Найсильніший учень»

5 квітня 2013 року в Білоцерківському колегіумі відбулися змагання «Найсильніший учень» в рамках міських змагань зі Street Workout з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. У змаганнях взяли участь учні 8-9 та 10-11 класів. Учасники мали можливість показати свої вміння з наступних дисциплін: підтягування, віджимання від підлоги та утримання гімнастичного кута. Серед 10 – 11 класів:

І місце – Вовчок Ярослав, 32 група; ІІ місце – Фесак Євген, 32 група; ІІІ місце – Кутовий Олександр, 43 група.

Переможці колегіального змагання «Найсильніший учень»

Вітаємо переможців. Так тримати!




ІХ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників «У світі юннатівських досліджень»

Бурилкін Леонід, учень 32 групи Білоцерківського колегіуму виборов ІІІ місце, представивши на розгляд журі науково-дослідницьку роботу на тему: «Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шроту зародків пшениці на природну резистентність лабораторних тварин».

Білоцерківський колегіум гостинно приймав учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мов.jpg
ІХ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників «У світі юннатівських досліджень» (2).jpg




Білоцерківський колегіум гостинно приймав учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мов

ІХ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників «У світі юннатівських досліджень» (1).jpg




Фестиваль гуртків еколого-натуралістичного напрямку СЮТ та загальноосвітніх закладів міста

27.03.2013 року в приміщенні БМСПШ № 16 відбувся фестиваль гуртків еколого-натуралістичного напрямку СЮТ та загальноосвітніх закладів міста. Під час заходу відбулася церемонія нагородження переможців міських конкурсів та акцій, організованих управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Вітаємо Бурилкіну Олену, ученицю 32 групи із зайнятим ІІІ місцем у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
Тиждень субкультур у колегіуму




Тиждень субкультур під гаслом «Ти народився оригіналом – не стань чиєюсь копією»

З 18 по 22 березня в Білоцерківському колегіуму проходив тиждень субкультур під гаслом «Ти народився оригіналом – не стань чиєюсь копією». Активними учасниками тижня були учні 32 групи, які презентували субкультуру «Стиляги»: Гарвасюк Юлія, Устименко Анна, Проценко Юлія, Кравченко Тетяна та Ремшелист Дмитро.

Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту