Запитання/відповіді БЦВікі

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук
BCWiki banner4.png
Головна Вчителі-учасники БЦВікі Учні Навчальні заклади БЦВікі Скарбничка ММО Координатори

Шановні колеги, учасники, відвідувачі середовища БЦВікі!

Ця стаття створена з метою оперативного консультування всіх учасників щодо роботи та функціонування середовища.

Будь-ласка, залишайте свої питання (вгорі статті+підпис).

Будьте певні! Будь-яке Ваше питання знайте тут свою відповідь!!!

Smile bcwiki.jpg
  • Доброго дня. Шановна Ларисо Петрівно, на Вашій сторінці я вже створила нову статтю зі вбудованим портфоліо, Вам треба лише заповнювати його. Для всій інших ОПИС СТВОРЕННЯ ПОРТФОЛІО: Для розміщення на своїй сторінці портфоліо виконується така послідовність дій: спочатку створюється порожня стаття з назвою Вашого портфоліо - для цього у потрібному місці власної сторінки вписати [[Портфоліо ПІБ, БЗШ №...]], зберегти зміни на сторінці, відкрити статтю з назвою "Портфоліо ПІБ, БЗШ №..."; далі в новій вкладці браузера відкрити шаблон портфоліо для редагування, скопіювати весь текст, вставити до своєї сторінки, зберегти зміни, редагувати.--Bukach Antonina (обговорення) 11:45, 15 січня 2014 (EET)

День добрый, Присоединяюсь к вопросу коллеги, как поменять название школы? Это надо создавать новую статью и туда все дублировать? Возможно ли поменять название категории, чтобы оно соответствовало названию школы? (БСШ №13). Спасибо --Irène Khmelnytska (обговорення) 14:11, 15 січня 2014 (EET)


Доброго дня. Як розмістити своє портфоліо? Шаблон портфоліо знахожу, а як розмістити на власній сторінці і заповнити його? Дякую!--Користувач:Ніколайчук Лариса Петрівна

Добрый вечер, Антонина Васильевна! Подскажите пожалуйста как поменять название школы!--Микола Фомін (обговорення) 21:45, 5 листопада 2013 (EET)


  • Ірино Ігорівно! Оформлення статті - це ваша творчість! Можна робити все, що вважаєте за потрібне! Щодо фонового малюнку - ніколи такого не зустрічала, проте можна зробити сторінку у кольорі (подивіться приклад СЗОШ №13). Поки що, на жаль, презентації та відео до сторінок Вікі у режимі безпосереднього перегляду вставити не можна (раніше була можливість вставляти ГуглКалендар та карти розуму). Пишіть, пропонуйте! Разом щось придумаємо!--Bukach Antonina 15:32, 6 березня 2012 (EET)

Добрий вечір, Антоніна Василівна! Чи можна оформити статті фоновим малюнком? Чи можна вставити презентацію не через виклик гіперпосилання, а в режимі безпосереднього перегляду? Чи можна вставити в статтю відео і якщо можна, то в якому форматі? Бєлякова Ірина Ігорівна


  • Таких ситуцій, нажаль, багато. Треба зареєструватись знову. В роботі використовувати нові Логін та Пароль. Зі сторінкою користувача можна працювати по-різному: продублюйте інформацію зі старої на нову; або продовжуйте працювати зі старою сторінкою, не наповнюючи нову; або перемістіть всю інформацію зі старої сторінки на нову, а стару вилучіть.--Bukach Antonina 01:02, 5 січня 2012 (EET)

Шановний колего! Що робити, якщо користувач забув пароль і відновити його в пам"яті уже не може? Дякую! З повагою --Оксан-Копосов-а-7я 14:36, 3 січня 2012 (EET)

Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту