Обговорення:БЦВікі

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук

Будь-ласка, залишайте пропозиції, рекомендації, зауваження щодо розвитку та роботи середовища БЦВікі--Bukach Antonina 19:11, 26 жовтня 2010 (UTC)

Зайшла на сторінку школи і здивувалася - а де поділася вся інформація додана в листопаді?--Valentyna Petrova 00:02, 23 листопада 2011 (EET)


добрий день я з московськоїшколи ,випадково опинився у БЦ

Вітання

День учителя поздравление.png
240.gif
Вітаю всіх користувачів БЦВікі з Днем Святого Валентина! Кохайте і будьте коханими!--Veluchanska Olena 22:32, 13 лютого 2012 (EET)


Хто тут живий діючий адмін? Бо забили буржуйською рекламою усі нові редагування.

Запрошую Вас до редагування україномовного простору ВікіФокуса.

Також прогляньте мою вікі СВП_-_Світ_військового_пенсіонера, можливо, забажаєте щось написати.

Побажання

  • Зв'яжіться з локальними адмінами. Якщо білоцерківські школи - окремий простір у цій вікі, Вам мають виділити простір імен, ну, наприклад, bc:. Тоді кожна стаття Вашого простору буде мати назву bc:{назва статті}. І таким чином можна буде організувати пошук в іменному середовищі Білої Церкви, а не по всій вікі. --usik64 17:16, 6 лютого 2012 (EET)

Вітаю

Зі святом весни, любові і надій! Бажаю завжди відчувати в душі подих весняного вітерця, любити і бути коханими, дарувати красу і ніжність своїм рідним і близьким, а для колег завжди залишатися джерелом натхнення!----Shishkina Natalia 15:15, 8 березня 2012 (EET)
Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту